Італійський хліб


Туринські паличкиІталійці не накривають стіл без хліба. Ренесансні рисунки на столах, що прикрашені корзинками з свіжовипеченим хлібом – це дуже приваблива картина. Кожен регіон Італії має свій самобутній стиль приготування їжі та хлібопечення. Їжа на півночі Італії дуже багата і її компоненти відображають історичний добробут цього регіону. Ніжний, легкий хліб виготовляють саме тут. Південна італійська їжа – це їжа скромних людей, і ароматний хліб з начинкою з сиру і овочів служить в якості їжі сам по собі.

Стромболі
Цей південний італійський хліб начинений моцареллою, зеленню і цибулею-шалот. Під час
випічки, щедра начинка вивергається з отворів, що утворюються в кірці хліба. Звідси і назва – на честь вулканічного острова на узбережжі Сицилії.

Корж з виноградом
Цей тосканський хліб зроблений на честь святкування врожаю винограду. Він наповнений просоченими вином родзинками з урожаю попереднього року і традиційно увінчаний виноградом нового сезону.

Розмариновий хліб
Збагачений оливковою олією та яйцями, всипаний родзинками і з ароматом свіжого розмарину. Цей вишуканий хліб є найбільш характерний для тосканських сніданкових столів.

Туринські палички
Ці крихкі хлібні палички, родом з Турину, можуть бути такі тонкі як олівець, або ж такої товщини як сигара. Топінг може бути різний – проста крупна сіль, насіння або ж сушені трави на ваш вибір.

Чіабатта
Чіабату, що найбільш характерна для регіону Італії Емілія-Романья, тепер випікають по всьому світу. Він створений як легкий з повітряною текстурою хліб для доповнення пасти та м’ясних страв.

Comments are closed.