Британський хліб


1eddb45aa59bdb3bfd8dba4c32750351Якою б не була форма, типовий британський хліб має м’яку, ніжну м’якушку і хрустку, а не тверду скоринку. Ззовні часто щедро посипаний борошном. Впродовж століть британці безпомилково віддавали перевагу хлібові з білої пшеничної муки. Історично склалося так, що хороший білий хліб прикрашав тільки стіл лордів. Були навіть окремі гільдії пекарів білого і чорного хліба, і вислів “знати колір свого хліба” означає знати своє місце в суспільстві.

Вікторіанський молочний хліб
Молоко є важливим інгредієнтом багатьох британських хлібів. Використання молока замість води пом’якшує скоринку і м’якушку. Цей хліб має бархатисту текстуру і гладку золоту поверхню. Його орнаментальна форма завитка є характерною для популярних нових вікторіанських хлібів.

Міський батон
При випіканні цього довгого пухкого хліба з хрусткою скоринкою та легкою ніжною м’якушкою використовують половину молока і половину води. Типово британська форма – буханці з глибокими надрізами, що  різко розпускаються або рум’яняться під час випічки.

Зерновий формовий хліб
Зерновий хліб виготовляють з суміші пшеничного, житнього борошна та солодового зерна. Це нещодавнє поповнення сімейства британських хлібів. Завдяки його дещо солодкуватому горіховому смаку і вологій текстурі цей хліб є улюбленим як дорослих, так і дітей.

Коровай
Коровай відрізняється найбільш характерною британською формою буханця. Маленька кругла буханка укладається на вершину більшої круглої,  з’єднуються вони за допомогою відтиску ліктя пекаря.

Ірландський содовий хліб
Цей щоденний ірландський хліб традиційно випікають на вугіллі на відкритому вогні в чугунній посудині. Маючи м’яку та пористу текстуру, цей хліб виготовляється без дріжджів і його найкраще спожити в день випікання.

Шотландські булочки
М’які плоскі булочки можна знайти по всій Британії, та найбільше вони асоціюються з Шотландією. Їх традиційно вживають на сніданок та називають ранковими булочками.

Comments are closed.