8 видів хліба, які можна їсти під час схуднення


Намагаєтеся схуднути? Є хороша новина для вас. Недавнє дослідження показало, що споживання хліба може допомогти вам скоротити калорії і знизити вагу. Хліб є одним з кращих джерел клітковини, енергії, забезпечуючи приплив вуглеводів, білків, вітамінів і мінералів. Проте, необхідно знати кілька речей, перш ніж вибрати хліб, який не зашкодить схудненню. Щоб зробити процедуру вибору простішою, варто знати кілька фактів про різні види цього продукту. Наступні хлібобулочні вироби зможуть допомогти вам позбавитися від зайвих кілограмів і перебувати у відмінній фізичній формі:

  1. 8-видів-хліба-який-можна-їсти-під-час-схудненнняЛляний хліб. Він є хорошим вибором для втрати ваги. Містить цей продукт наступні компоненти: марганець, калій і селен, незамінні жирні кислоти, харчові волокна і фітоестрогени. Споживання льняного хліба спонукає організм спалювати калорії, а не зберігати їх у вигляді жиру. Отже, переключіться на лляне насіння, якщо ви хочете схуднути.
  2. Житній хліб. Він вважається одним з найздоровіших видів хліба, оскільки містить: клітковину, білок, калій, кальцій, залізо, фосфор, магній, марганець, вітамін B-1, фолієву кислоту, тіамін, ніацин і антиоксиданти. Вживання житнього хліба допомагає зменшити здуття живота і дискомфорт. Він містить в чотири рази більше клітковини і менше калорій, ніж хліб з білої пшеничної муки.
  3. Хліб з вівса. Якщо ви маєте намір скоротити споживання вуглеводів і жиру, ви повинні з’їсти шматочок вівсяного хліба замість звичайного улюбленого бутерброда. Вівсяний хліб є хорошим джерелом вуглеводів, які набагато повільніше засвоюються. Він також збереже вас ситими протягом тривалого періоду часу.
  4. Хліб Єзекіїля. Ще один хліб, який може допомогти вам знизити вагу. Цей хліб складається з ячменю, пшениці, сочевиці, бобів, проса, має високий вміст білка і 18 амінокислот. Крім того, він сприяє травленню, підвищує всмоктування мінералів і не містить доданого цукру.
  5. Житній лаваш. Він складається з необхідних вітамінів і мінералів, які знижують ризик холестерину і високий вміст цукру в крові. Крім того, він містить менше калорій, ніж звичний хліб з цілісної пшениці, який також допомагає знизити вагу.
  6. Цільнозерновий хліб. Хліб з цілісної пшениці є одним зі здорових сортів хліба, який найлегше знайти. Однак відшукати правильний хліб з цілісної пшениці не є легким завданням. Вам необхідно буде прочитати всі інгредієнти, перш ніж купувати хліб з цілісної пшениці для досягнення найкращих результатів у втраті ваги.
  7. Хліб з коричневого рису. Він допомагає тримати вас ситими довше і забезпечує достатню енергію, не додаючи занадто багато калорій і цукру в ваш організм. Спробуйте його для різноманітності і ефективного управління вагою.
  8. Хліб без глютену. Без сумніву він більш корисний, ніж звичайний хліб і також вважається хорошим для втрати ваги.

Джерело: pohudeyem.ru

Comments are closed.