Хліб продовжує життя


Австралійські медики прийшли до висновку, що хліб продовжує людині життя. Вони пояснюють це тим, що хліб є хорошим джерелом клітковини.

hlib_prodovzye_zuttjaЕксперти вважають, що від хліба ніколи не варто відмовлятися, якими б не були цілі, а, навпаки, вживати його якомога більше. Навіть якщо бажання відмовитися від хліба пов’язане з дієтою.

Експеримент, як повідомляють вчені, тривав близько 10 років, і в ньому взяли участь понад 1600 осіб віком від 49 років, у яких раніше не були виявлені серцево-судинні захворювання.

По його завершенню було визначено, що близько 15% учасників дослідження показали відмінні результати, у них фізична форма, а також здоров’я перебували в повному порядку. Це зацікавило медиків, вони вирішили з’ясувати причини. Як виявилося, ті люди, які отримували з хліба якісні вуглеводи, змогли продовжити нормальний період свого старіння. Вони менше піддавалися ризику стати інвалідами, а також у них були відсутні стреси, депресії.

Учені дійшли висновку, що споживання хліба, пластівців, овочів і фруктів із великим вмістом клітковини дає шанс на здорове і довге життя в 80% випадків. Але варто врахувати, що вживати краще житній або чорний хліб, в білому ж, вміст клітковини найменший.

Comments are closed.