Пекарів обурила заява головного дієтолога МОЗ


disorder-citydЗаява головного дієтолога Міністерства охорони здоров’я України Олега Швеця, що в українському хлібі вдвічі більше солі, ніж у європейському, розбурхало всіх фахівців, що мають відношення до приготування хліба.

Звичайно, всі давно знають, що сіль – біла смерть, але, щоб сипати побільше солі в хліб в цілях економії, – це щось новеньке. За інформацією ЗМІ, головний дієтолог країни спочатку сказав, що у вітчизняному хлібі міститься вдвічі більше солі, ніж в європейському, а потім зв’язав це з тим, що «виробники хліба так економлять борошно: в неабияк посолене тісто насипають менше борошна». За словами Олега Швеця, якщо знизити вміст солі у хлібі на 30%, частота інфарктів та інсультів в країні зменшиться на 25-30%.

«Індустріалка» вирішила розібратися в ситуації і звернулася за коментарями до фахівців, щоб з’ясувати, може, хліб, і правда, краще виключити зі свого раціону.
– Звичайно, сіль негативно відбивається на серцево-судинній системі людини, так як викликає затримку рідини в тканинах організму, – пояснила терапевт Ірина Новак. – Однак, вміст солі в хлібі низький і якщо порівнювати, то в повсякденному житті ми їмо більше солі саме в чистому вигляді. Можливо, Олег Швець спирався на якісь результати досліджень в цьому питанні, які нам невідомі.

Найбільше заявою головного дієтолога Моз обурилися пекарі, мовляв, людина вприкуску з огірком більше солі з’їдає, ніж міститься в одній буханці хліба.
– За давно існуючою рецептурою в хліб кладеться один відсоток солі по відношенню до інших складових, – розповів «Індустріалці» директор пекарні «Урожай» Олексій Пучков. – Це необхідна кількість солі для того, щоб хліб не розпався, склеївся і в ньому були присутні якісь смакові якості. Як можна заощадити борошно і покласти хоч один відсоток солі зверху, мені незрозуміло! Якщо раптом у хлібі з’явиться два відсотки солі, його ніхто не купить – він буде дуже солоний!

Якщо говорити конкретно, то в буханці хліба, яку ви купуєте на сім’ю, міститься три грами солі, а чотири грами – це половина чайної ложки. Люди в салат більше солі кладуть! Фактично на сухий заміс йде 300 грамів борошна і три грами солі. Як можна говорити про економію або великі кількості солі, я не знаю. Шкода, що Олег Швець не навів європейські стандарти по хлібу, тому що я впевнений, що там солі кладуть в хліб не менше. Це ж база, хліб без солі не випечеш.

Джерело: uanews.zp.ua

Comments are closed.