Хліб виводить пестициди


Хліб виводить пестицидиЩоб домогтися такого ефекту в рецептуру вводять ісландський мох.
Вчені Іркутського державного університету (ІрГТУ) запустили виробництво хліба, до складу якого входить порошок ісландського моху, повідомляють «РІА Новини». Вчені стверджують, що цей порошок здатний виводити з організму радіонукліди, токсини і пестициди.

Проект реалізується спільними зусиллями вузу і місцевим підприємцем. Виробництво корисного хліба, на розвиток якого виділено 500 тисяч рублів, вже запущено. Ісландський мох, що росте на території Іркутської області, досліджували докторант кафедри органічної хімії та харчових технологій університету Світлана Вершиніна і випускниця цього вузу Ольга Кравченко. «Введення в рецептуру хліба порошку ісландського моху надає продукту дієтичні властивості.

Даний порошок є пектином, настільки необхідним організму людини при несприятливій екологічній обстановці », – підкреслюють вчені.Крім хліба, планується також пекти батони з макухою кедрового горіха, який допомагає при ослабленні імунітету, бронхо-легеневих захворюваннях, захворюваннях шлунково-кишкового тракту і при нервових розладах.

Джерелоagroxxi.ru

Comments are closed.