Білий хліб знову реабілітований дієтологами


62081194736e46bfbb141ac94a96dfebБагато людей, які ведуть здоровий спосіб життя, а також ті, хто хоче схуднути, вже давно знайомі з аксіомою: білий зерновий хліб – це зло. Однак новітнє дослідження британських дієтологів знову реабілітує цей борошняний виріб.

Експерти Британського фонду з’ясували, насправді білий хліб надає організму безліч вітамінів і мінеральних речовин. Він не може викликати проблеми з травленням, тому відмовлятися від хліба навряд чи потрібно. Розповіді ж про все зростаюче число людей з алергією на пшеницю, не більше ніж вигадка. «Незважаючи на зменшення споживання хліба, наприклад, у Британії показники ожиріння залишають бажати кращого. Особливо нападкам піддається білий хліб. Багато хто також впевнений, що у них непереносимість пшеничних продуктів і глютену», – висловлює свою скептичну точку зору доктор Айн Оконнор.

Противники хліба домоглися того, що цей продукт став просто ізгоєм на наших столах. По дослідженням 2010 року, проведеного Університетом Портсмута, кожен 5-й мешканець Великобританії вважає, що його харчова алергія пов’язана з вживанням виробів з пшениці. За останнє 20-річчя значно скоротилося споживання хліба. А між тим, незважаючи на популярні низьковуглеводні дієти типу Аткінса і Дука (вважають, що вуглеводи збільшують цукор і не дають тілу спалювати жир, тому необхідно відмовитися від хліба) проблема ожиріння в країнах Європи лише посилилася.

Зараз британські вчені переконують, що хліб марно був названий головним злом для схуднення. Вони закликають розвіяти міф про пшеничні продукти і визнати, хліб – важливе джерело живлення.

Comments are closed.