Як правильно зберігати хліб


6a60f3fd7ee4d487b900c4ec2bdf423f1. Найкраще зберігати хліб у хлібниці, яка зроблена з натуральних матеріалів, наприклад, дерева. Ємність обов’язково повинна щільно закриватися, мати маленькі вентиляційні отвори і бути чистою, без слідів плісняви або старих крихт. Якщо попередня буханка в ній зіпсувалася, ретельно вимийте хлібницю мильним розчином і добре просушіть перед тим, як класти в неї свіжий хліб.

2. Пшеничний і житній хліб зберігайте окремо. Інакше може поширитися картопляна паличка, і продукт буде зіпсований. До того ж білий хліб вбирає запах чорного і втрачає свій природний смак. Якщо у вас вдома постійно їдять два види хліба, придбайте собі спеціальну хлібницю з декількома відділами, ізольованими один від одного. Через брак хлібниці загорніть булки в окремі паперові пакети, але ні в якому разі не в поліетиленові – в них швидше розвивається цвіль.

3. Ріжте хліб правильно. Розділіть буханку посередині, потім відріжте від краю необхідну кількість шматків. Решту частини знову притисніть один до одного і покладіть в хлібницю або загорніть у папір. Розрізати хліб необхідно на окремій дерев’яній або скляній дошці.

4. Заморозьте зайві шматки. Якщо ви розумієте, що не встигнете з’їсти весь хліб до його висихання, поріжте його на невеликі порційні шматки і покладіть в морозильну камеру. Наступного разу просто дістаньте їх, розморозьте та підігрійте в мікрохвильовій печі або духовці.

5. Зберігайте підсохлий хліб. Зробіть з нього маленькі сухарики, які стануть відмінним доповненням до чаю або бульйону. Для цього поріжте його, покладіть на деко і поставте в духовку. Коли сухарі підрум’яняться – вони готові.

Comments are closed.