Які поживні речовини є в хлібі


2d24aa139d9cd9d75072f48381274fb6Хліб настільки необхідний продукт на нашому столі, що без нього не обходитися жоден прийом їжі. Але чим же корисний хліб і які поживні речовини є в ньому?

Хліб містить безліч, практично всі, поживні речовини, які необхідні людині. У хлібі є білки, вуглеводи, мінеральні сполуки і вітаміни, які навіть при тривалому зберіганні не втрачають свою біологічну активність. Найбільше хліб містить вітамінів групи В, а саме тіамін (В1), який активно бере участь в процесі обміну вуглеводів. Рибофлавін (В2) відповідає за енергію в організмі. І недолік цього вітаміну призводить до захворювань шкіри і погіршення зору. Нікотинова кислота (РР) відіграє дуже важливу роль в організмі, а точніше, це регулятор окислювальних процесів і його нестача призводить до швидкої стомлюваності, слабкості. У хлібі з висівками містяться крім вітамінів В ще й вітаміни групи Е, які беруть участь в обміні білка.

Вживаючи в їжу хліб ми повністю забезпечуємо організм як вітамінами, так і мінеральними речовинами, такими як солі кальцію, заліза, калію, фосфору та багатьох інших мікроелементів.

Джерело: gotovim-hleb.ru

Comments are closed.