Названо найдорожчий хліб у світі


1010-660x441Хліб є одним з перших продуктів, які люди почали готувати. Швидше за все, вперше цей продукт харчування з’явився в результаті експериментів з борошном і водою, і нагадував, мабуть, запечену кашу. В даний час багато господинь користуються домашніми хлібопічками, які самі замішують тісто і випікають різні хлібобулочні вироби. Але найдорожчий хліб в світі вдасться покуштувати тільки в Лондоні, а якщо точніше – то в універмазі Harrods.

Цей тепер уже відомий всьому світу хліб має назву Roquefort and Almond Sourdough Bread. Для його приготування використовують кращі сорти борошна класу А з британського графства Вілтшир. При цьому популярні в сучасній кулінарії добавки типу ароматизаторів і емульгаторів ні в якому разі не використовуються.

Рецепт приготування тіста для цього хліба зберігається в строгій таємниці. Однак відомо, що туди додають вишуканий французький сир Roquefort і високоякісні мигдальні горіхи.

Створив цей чудовий виріб відомий англійський шеф-кухар Paul Hollywood. Він називає цей шедевр «Rolls-Royce серед хліба» і вважає, що, незважаючи на високу вартість, його варто спробувати і оцінити неповторний смак. Ціна на цей витвір кулінарного мистецтва складає близько 24,5 доларів США, що в 20 разів вище ціни звичайного хліба. Paul Hollywood вважає цей хліб найкращим витвором свого хлібопекарського мистецтва

Джерело: www.telegraph.co.uk

Comments are closed.