Дієтологи назвали найкорисніший бутерброд


найкорисніший бутербродДієтологи довели, що перекус бутербродами не є таким шкідливим, як ми звикли вважати.

Прихильники здорового харчування категорично відкидають бутерброди, запевняючи, що це перший ворог стрункої талії, тим не менш, працюючим людям без них важко обійтися. Тому фахівці запропонували певний компроміс. Вони запевняють, що вживати таку їжу можна, але тільки не постійно, а лише періодично. Але головне, що бутерброд повинен бути приготовлений правильно, тоді він буде справді корисний, пише Raut.ru.

Головні претензії медиків до бутербродів полягають в тому, що для їх виготовлення завжди використовуються надмірно калорійні продукти, які перенасичені жиром. Зазвичай в бутерброді можна виявити вершкове масло, різні ковбаси, шинку. А сам хліб виготовлений з рафінованого борошна .

Справді, завдяки постійному вживанню такої їжі можна досить швидко набрати зайві кілограми, і причому, чимало. Якщо говорити про дієтичні бутерброди, то вони не користуються у людей популярністю через недостатньо насичений смак. Якщо людина весь день проводить на роботі , і перекушує лише тим, що бере з собою з дому, то їй безумовно хочеться, щоб їжа була калорійною, і максимально ситною.

Якщо любитель бутербродів не в змозі відмовитися від своєї пристрасті, то дієтологи рекомендують не використовувати в бутербродах ковбасу. Вже давно ні для кого не таємниця , що ковбасні вироби не містять мінералів і вітамінів, а от солі в них більш ніж достатньо. Крім цього, продукт багатий  на барвники і трансгенні жирами, які надзвичайно шкідливі для судин , а також для печінки і серця.

Ковбасу можна замінити м’ясом, яке приготовлено в домашніх умовах. Такий продукт відрізняється від магазинної шинки або буженини відсутністю консервантів і барвників, також не містить надлишків солі. Дослідники з Швейцарії опублікували результати досліджень, в яких йдеться про те, що м’ясо не спричиняє судинних проблем. Причому, спосіб його приготування ролі не грає.

Тим не менше, постійно м’ясо їсти не слід. У тому ж дослідженні сказано, що при частому вживанні копченостей, шинки, консервованого м’яса, на вісімнадцять відсотків підвищується ризик проблем з кровообігом в мозку. Що стосується хліба для бутербродів, то краще вживати цільнозерновий, а не з білого борошна.

Джерело: https://www.segodnya.ua/

Comments are closed.