Прем’єр-міністр Великобританії не знає, скільки коштує буханка хліба. А український знає?


скільки коштує буханка хлібаПрем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон в черговий раз не зміг продемонструвати свою близькість до народу, не вгадавши вартість дешевої буханки хліба в британських супермаркетах.

Політичні супротивники Кемерона і однопартійці , що розходяться з ним у поглядах, постійно пригадують прем’єру його аристократичне походження, навчання в престижній школі Ітон і потім в Оксфордському університеті , а також членство в Буллінгдоні – оксфордському клубі для представників «золотої молоді», що вихваляються своїм багатством і влаштовують дебоші в ресторанах. Для них це аргумент на користь того, що Кемерон не в курсі, як живе простий народ. Зовсім недавно депутат палати громад Надін Дорріс назвала Кемерона і його команду «багатими хлопчиками, які не знають, скільки коштує пінта молока». (примітка від Хлібоманії: Пінта — одиниця об’єму в системі англійських мір).

Ведучий радіостанції LBC вирішив перевірити прем’єра і запитав його, скільки коштує буханка найдешевшого хліба в звичайному супермаркеті.

«Я не знаю, я не купую хліб, у мене є хлібопічка », – відповів прем’єр спочатку. Після того, як журналіст став наполягати на відповіді, Кемерон сказав: «Десь більше фунта».

На ремарку ведучого про те, що насправді буханець дешевого хліба коштує 49 пенсів, Кемерон заявив, що не купує такий хліб тому, що намагається привчити своїх дітей до цільнозернових виробів, а далі почав описувати достоїнства своєї хлібопічки .

Джерело:  https://comments.ua/world/427862-premerministr-velikobritanii-znaet.html

Comments are closed.