Випікання хліба лікує від депресії


Випікання хліба лікує від депресіїЗахоплення випічкою може бути справжньою терапією, зазначає The Independent. Настільки незвичайний підхід здатний позбавити від депресії, замінивши антидепресанти. Група Baking a Smile вже взяла дану ідею на озброєння. У рамках кампанії британські пекарні допоможуть людям впоратися з психологічними труднощами, починаючи з проблем з адаптацією в соціумі, закінчуючи труднощами в навчанні – повідомляє Настрій за матеріалами сайту Meddaily

Наприклад, пекарня Better Health Bakery займається дорослими людьми з психічними відхиленнями. В інших пекарнях людям з труднощами в навчанні пропонують роботу, а пекарнею Dough Devils керує група колишніх правопорушників.

Пол Юд з Сомерсета проводить семінари з випікання хліба для батьків і дітей у притулках для бездомних, а також для жертв домашнього насильства. У Шпиталі  Ітма працює терапевтична кулінарна група для літніх людей з деменцією.

Беручи до уваги , що приблизно чверть людей в якийсь момент ризикує зіткнутися з психічними проблемами, впровадження кулінарної терапії є цілком перспективним рішенням.

Джерело: https://nastroenie.com.ua/news/52638.html

Comments are closed.