Іспанські вчені: Хліб потрібно їсти щодня


Хліб потрібно їсти щодняІспанські вчені проаналізували ефект щоденного вживання хліба на прикладі 275 літніх людей, схильних до серцево-судинним захворюванням за станом здоров’я. Учасників експерименту розділили на групи – на тих, хто їв білий і цільнозерновий хліб, і на тих, хто його не вживав, пишуть іноземні ЗМІ.

Фінальні заміри стану серцевого м’яза показали, що у людей, які їли хліб, був більш здоровий профіль ліпідів крові, ніж у тих, хто виключив хліб з щоденного раціону.

Ліпідний профіль – це комплекс показників холестерину в організмі. Аналіз крові на ліпідний профіль дозволяє виявити ризик хвороб серця і судин. Як виявилося, у любителів хліба не тільки вищі шанси захистити своє серце від небезпечних недуг, але і менший ризик захворіти на діабет. Ті випробовувані, які їли хліб щодня, мали нижчий рівень інсуліну, що знижує ризик розвитку стійкості тканин до инсулиновому впливу (при її виникненні і розвивається діабет, а також і підвищується ризик хвороб серця). Автор дослідження, професор Рафаель Ллорах, зазначає, що особливо корисний в цьому розумінні хліб грубого помелу.

Нагадаємо, що ще раніше вчені з Гарвардської школи громадського здоров’я в Бостоні (США) провели дослідження і з’ясували, що у чоловіків, в чиєму раціоні єцільнозерновий хліб, рідше, ніж у інших, розвивається гіпертонія.

Comments are closed.