У Великобританії випускатимуть хліб із фолієвою кислотою


хліб із фолієвою кислотоюУ хліб необхідно додавати фолієву кислоту, щоб скоротити кількість родових дефектів у дітей. У цьому впевнена влада Великобританії, яка готується до видання відповідного розпорядження всім пекарям країни.

За оцінкою експертів британського Міністерства охорони здоров’я, якщо почати додавати в хліб фолієву кислоту, то це дозволити запобігти щонайменше 300 випадків розщеплення хребта у дітей, а також безліч інших родових дефектів, пише rkm.kiev.ua.

В даний час жінкам, які планують стати матерями, лікарі нерідко рекомендують приймати добавки з фолієвою кислотою, але вчені вважають, що цей вітамін В9 все одно надходить в жіночі організми в недостатній кількості.

Міністр охорони здоров’я Великобританії Ерл Хоув заявив, що розпорядження про додавання фолієвої кислоти в хліб вже через кілька днів буде дано урядом всім виробникам. Це стало можливим після того, як влада детально вивчила дієту британців і кількість корисних поживних речовин, які вони споживають.

Дебати про те, чи потрібно змушувати пекарів змінювати рецепт, велися вже два десятки років. Останнім часом в суперечку активно втрутилися вчені та нутриціоністи. На їх думку, додавання фолієвої кислоти стане найбільш ефективною одиничною профілактичною мірою  для захисту здоров’я дитини, яку влада може зараз зробити.

Ерл Хоув посилається на дані дослідження, які показують, що менше третини майбутніх мам приймають фолієву кислоту, і у більшості відзначається значний недолік цього вітаміну в дієті, що різко збільшує небезпеку розвитку родових дефектів у дітей.

Джерело: agravery.com

Comments are closed.