Британський кухар приготував найдорожчий у світі млинець


 Британський кухар приготував найдорожчий у світі млинецьЯк повідомляє The Daily Mail, кухар Метью Даунс з Манчестера приготував найдорожчий у світі млинець. Вартість цього млинця становить 800 фунтів стерлінгів, що відповідає майже тисячі євро. Це частування шеф Метью Даунс рекомендував подавати з келихом шампанського Dom Perignon.

Для приготування цієї страви Даунс використовував звичайне млинцеве тісто, виготовлене з муки, молока, яєць і солі. Після випікання він нарізав млинець шматочками і зібрав з них порцію страви. При цьому були використані трюфелі, омар, лангусти, ікра білуги і мідії. Крім того, з млинцем подається три різних соусу.

За словами Даунса, в меню ресторану, в якому він працює, немає цього млинця, проте відвідувачі можуть замовити його. Для чого досить повідомити про свій вибір офіціантові. Щоб приготувати страву необхідно близько 20 хвилин. Ця страва була придумана кухарем Метью Даунсом, щоб гідно відзначити так званий млинцевий вівторок (або жирний вівторок), день який передує посту у лютеран і католиків.

Попередній рекорд вартості млинця був встановлений у Великобританії в 2009 році. Тоді приготували млинець вартістю 144 фунтів стерлінгів. Те блюдо подавалося з органічною полуницею і джемом з шампанського.

 

Comments are closed.