Поради, як правильно постити


236743125c565332da442506cda7a47723 лютого у православних християн розпочався Великий піст, який завершиться 11 квітня напередодні Великодньої неділі. Портал Likar.info нагадує читачам, як постити, щоб очистити душу й тіло, і не втратити здоров’я.

Згідно з церковним статутом, під час посту не можна вживати м’ясо, рибу, яйця, молочні продукти. Рибні страви дозволені тільки на свято Благовіщення і у Вербну неділю. Згідно з правилами суворого посту, понеділок, середа і п’ятниця – дні харчування у сухом’ятку. У ці дні дозволено їсти тільки фрукти, овочі, горіхи, насіння, чорний хліб і пити воду. У вівторок і четвер їдять гарячу їжу без масла (овочеві супи, каші на воді, варені і запечені овочі). У суботу та неділю можна використовувати для приготування їжі рослинне масло.

Сучасні люди складають собі індивідуальне меню, дотримуючись основних обмежень і заборон – відмова від їжі тваринного походження, алкоголю, солодощів, куріння.

Обирайте обмеження їжі по своїх силах. Якщо людина багато працює, не можна позбавляти її гарячої їжі. Піст дотримується, щоб духовно вдосконалюватися, а не морити себе голодом. Приготовлена ​​їжа повинна бути смачною і корисною, але простою, без надмірностей.

Строгий піст неприйнятний для дітей до 16 років, вагітних, годуючих, хворих людей.

Якщо дитина хоче постити, краще переконайте її свідомо відмовитися від улюблених ласощів.

Якщо ви вирішили дотримуватися суворого посту вперше, то сухом’ятка  може призвести до проблем з ШКТ, зокрема, до запорів. Тому в дні сухом’ятки їжте чорнослив і курагу, запарені водою, пийте більше теплої води, підсолодженої медом.

Обмеження у вживанні деяких продуктів – одна зі складових Великого посту. Як постити, щоб духовно підготуватися до святкування Воскресіння Христового? У цей період рекомендується відмовитися від розваг, молитися, відвідувати храм, проявляти смирення і каятися в гріхах.

Comments are closed.