Медики: хліб корисний для роботи серця


med

Хліб часто критикується, як джерело вуглеводів і крохмалю, які сприяють набору ваги, – в результаті багато людей відмовляються від його вживання заради стрункої фігури. Проте дослідники з Барселони закликають не викреслювати хліб з щоденного раціону: за словами вчених, його помірне споживання йде на користь судин і серця.

«Дві-три скибки хліба в день захищають від розвитку серцево-судинних захворювань», – така думка фахівців з Університету Барселони, які пропонують обов’язково включати хліб у повсякденне меню. Вчені встановили, що вживання хліба сприяє балансу холестерину в організмі, при якому спостерігається оптимальне співвідношення «хорошого» і «поганого» холестерину в крові.

Думка іспанських медиків базується на результатах дослідження за участю 275 добровольців похилого віку з групи підвищеного ризику у серцево-судинних захворюваннях. Вивчення їхнього способу життя і харчування в сукупності з обстеженням організму показали, що любителі хліба менш схильні до порушень у функціях серцево-судинної системи. Зокрема, люди, які щодня їли хліб, житній, або пшеничний, мали кращий ліпідний профіль (співвідношення холестерину), а також нижчий рівень інсуліну в порівнянні з тими, хто відмовлявся від хліба або їв його зрідка.

Автори дослідження підкреслюють: хліб корисний для здоров’я і не є безпосередньою причиною зайвої ваги. Для того, щоб залишатися струнким, потрібно лише дотримуватися помірності і віддавати перевагу цільнозерновим сортам хліба, переконані експерти. При цьому вони пояснюють: присутність насіння соняшнику і кунжуту в хлібі не робить його автоматично цільнозерновим. Хліб, який потрапляє під це визначення, повинен випікатися з борошна, змеленого з цілісного неочищеного зерна.

Джерело: https://svit24.net

Comments are closed.