Іспанська дієта включає хліб


Іспанці рідко зраджують своїм кулінарним традиціям. Можливо, у цій консервативності криється секрет іспанського довголіття. В Іспанії показник тривалості життя – найвищий у Європі: у середньому 82,2 роки.
spanishТри кити
Оливкова олія, хамон і морепродукти – три кити, на яких тримається іспанська кухня. Звичайно, набереться ще десяток-інший страв, без яких іспанці не мислять свого життя, але все-таки ці три – головні. Усі перераховані продукти іспанці вважають надзвичайно корисними. Навіть до хамону – в’яленої свинячої шинки – тут ставляться як до дієтичної страви. Завдяки унікальній технології засолювання й в’ялення м’яса (мінімум – протягом 11 місяців) з нього виходить майже весь жир, тому іспанські господарки не бачать великого лиха в тому, щоб годувати своїх домочадців такою свининою ледве не щодня.
Багато м’яса, мало молока
 Сильний вплив на кулінарне мистецтво іспанців мали араби, що панували на Піренейському півострові майже 800 років. Ще одним поворотним моментом стало відкриття Америки в 1492 році, коли з Нового Світу в Іспанію завезли какао, помідори, картоплю, стручковий перець, маїс, бобові й цукровий очерет. Так що іспанці були першими, хто почав готувати страви із заморськими інгредієнтами.
Серед продуктів, які обов’язково присутні в меню середньостатистичного іспанця – м’ясо (червоне й біле), риба й молюски (кальмари, восьминоги, мідії), бобові, рис, горіхи й сухофрукти, сири, ковбаси, молоко, яйця, оливкова олія, городина, фрукти й хліб. З напоїв діти віддають перевагу молоку, какао й сокам, дорослі – соку й вину. Усі п’ють багато води й дуже мало чаю, зате каву іспанці люблять як з молоком, так і без.
Хліб – неодмінний атрибут будь-якої трапези.
 Найпопулярніші сорти – білий з додаванням насіння, горіхів, висівок або зерновий зі змішаних злаків.
Морська риба й морепродукти з’являються на столі два-три рази в тиждень. Перевагу звичайно віддають білій рибі й сардинам.
Яйця – курячі й перепелині – теж обов’язково є в кожному холодильнику. А головна іспанська страва з яєць – тортилья (омлет з обсмаженою картоплею).
В іспанській кухні багато страв з бобових – супи, салати, рагу. Іспанські господині часто готують білу й червону квасолю, горох нут і сочевицю.
А от чого іспанці їдять мало, так це кисломолочних продуктів. Через кліматичні умови тут ніколи не було прийнято готувати звичні нам сметану, кефір, кисляк і сир. На спеці молоко швидко скисало, і тому його переробляли в сир. Йогурти й сирки іспанці стали включати в меню лише в останні 7–8 років, і те завдяки агітації лікарів і рекламі. Тільки на півночі країни, де влітку не буває 30 градусної спеки, а взимку часто йде сніг, можна спробувати домашні йогурти й сир.
Улюблене масло
Оливкова олія – обов’язковий атрибут на іспанській кухні. На ній смажать, з нею готують  соуси й підливи, нею заправляють салати. Навіть хліб для бутербродів злегка присмажують і щедро поливають оливковою олією.
А улюблена закуска іспанців під вино – оливкова олія із сіллю й хліб. На тарілку наливають олію, густо посипають великою морською сіллю, вмочають у неї шматочки хліба й відправляють у рот – дуже смачно й корисно.
В Іспанії їдять масло тільки першого холодного віджиму. Для його отримання маслини промивають, підсушують, пресують, відстоюють і фільтрують. Ця технологія використовується в Іспанії століттями, залишаючись незмінною.
Рафіновану олію тут не полюбляють, тому що при рафінуванні під впливом високих температур корисні речовини з олії майже повністю зникають.

За матеріалами: news-smi.ru

Comments are closed.