Що потрібно знати про глютен


Образ ворога необхідний людям майже у всіх сферах життя, в тому числі і в гастрономічному. З яким задоволенням ми ганьбили майонез, осуджували вершкове масло і зневажали цукор! Зустрічайте нового ворога – глютен.
gluten-free

Що таке глютен?

Глютен ( клейковина) – це складний білок, який входить до складу зерна та багатьох злакових культур, таких як пшениця, жито, овес і ячмінь. Використання пшеничної клейковини сприяє збільшенню харчової цінності борошна і хліба шляхом збагачення його такою речовиною, як рослинний білок. Це має важливе значення при формуванні загального рівня здоров’я людини, адже хлібобулочні вироби вживає більшість людей.
Глютен використовують у виготовленні м’ясопродуктів (сприяє утворенню волокон для зміцнення продукту і надає йому пружної консистенції), жувальних гумок, кормів у рибному господарстві та в деяких інших речовинах.
Клейковина не тільки збагачує продукт білком, але і сприяє зв’язуванню мінеральних речовин і вітамінів, які позитивно впливають на здоров’я споживачів.

Ознаки целіакії

І все ж є люди, які страждають генетичною непереносимістю до глютену. Ця хвороба отримала назву – целіакія. Продукти, що містять «небезпечний» білок пошкоджують ворсинки тонкої кишки, а корисні речовини, що надходять з їжею, просто не встигають засвоїтися. В результаті – знижується апетит, з’являється дефіцит маси тіла і росту, виникають кишкові розлади, блідість, набряклість, втома, мігрень, дратівливість. При нестачі вітамінів спостерігається сухість шкіри, випадання волосся, ламкість нігтів. Якщо ви помітили у себе декілька з цих симптомів, ні в якому разі не займайтеся самолікуванням. Діагноз ставить лікар-гастроентеролог після результатів аналізів і біопсії кишківника.

Глютен: в яких продуктах міститься, а в яких ні

Отже, де міститься глютен? По-перше, у багатьох злаках – таких, як пшениця, жито, овес, ячмінь. Також під забороною напої, приготовані на основі таких культур (пиво, віскі, горілка та ін.). По-друге, велика кількість продуктів харчування містить прихований глютен, який додають до складу продукції через його здатність згущувати і склеювати. Наприклад, пшеничний крохмаль використовують для надання густої й однорідної консистенції йогуртам і морозиву, також глютен можуть додавати в шоколад (особливо молочний), так само клейковина є основою для промислових сиропів і соусів (майонез, кетчуп, соєвий), однозначно присутня в ковбасі, сосисках, крабових паличках. Ворсинкам можуть зашкодити навіть пів грама пшеничного білка.gluten А гречку, рис, кукурудзу, сою, киноа та інші крупи їсти можна – це продукти, які не містять глютену. Також глютен не міститься в молоці (під сумнівом – сухе молоко), яйцях, м’ясі, птиці, рибі і морепродуктах, будь-яких фруктах і овочах, меді. А також глютен можна виявити в продуктах не з муки, дуже простий тест: капніть на їжу йод – якщо він поміняє колір з коричневого на синьо-чорний, то це, означає, що в продукті міститься крохмаль (хоча він може бути картопляним або рисовим, краще не ризикувати).
В іншому «безглютеновий» раціон не відрізняється від звичайного.

Рекомендації щодо харчування

По-перше, варто виключити з раціону напівфабрикати. Купувати тільки свіже м’ясо, рибу, фрукти, овочі. Таким чином, ви будете застраховані від потрапляння глютену в вашу їжу.
По-друге, готуйте їжу самостійно, або довірте це комусь із ваших близьких. Таким чином, ви будете точно знати, що ви споживаєте.
По-третє, включіть у раціон спеціальні продукти, що не містять глютен. Це хлібці, макарони, а також інші аналогічні продукти, які можна купити у відділах дієтичного харчування.
Дотримуйтесь цих правил, і на вашому столі завжди будуть смачні, а головне безпечні страви.

Джерело: www.litsa.com.ua

Comments are closed.