Вчені рекомендують для покращення травлення хліб


Надзвичайно швидкий темп життя може негативно відображатись на здоров’ї людини. Спазми, нудота, інші проблеми травної системи можуть зруйнувати всі ваші плани. Проте, існують продукти, завдяки періодичному споживанні яких, вам не доведеться приймати ліки та відміняти справи.

хліб-для-травленняВчені з Університету Майамі стверджують, що нормалізувати процес  травлення в організмі можна за допомогою включення в раціон певних продуктів та вживання їжі у правильний час.

Дослідження підтвердили, що деякі продукти містять хімічні елементи, які допомагають шлунку і кишечнику впоратись з проблемами та полегшити болі.

До таких продуктів можна віднести:

Банани – саме в них міститься велика кількість поживних речовин, які організм потребує через систематичне і періодичне неправильне засвоєння. Також, банани ідеально підходять для нормалізації перистальтики кишківника.

Рис, не лише допомагає заповнити недостатню кількість в організмі життєво необхідних речовин, але й є найкращим продуктом для нормалізації роботи системи травлення. Ще однією перевагою рису є властивість поглинати надмірні рідини в організмі.

Яблука – можуть допомогти нормалізувати окремі процеси травлення в організмі. Проте, їх потрібно вживати у вигляді яблучного соку або пюре, для кращого засвоєння та швидшого ефекту.

Також, вченні вважають, що важливими продуктами є хліб та прості йогурти з активними культурами. Дослідження доводять, що як не дивно, але саме хліб може вирішити деякі проблеми з травленням.

Джерело: comments.ua

Comments are closed.